Ingatlanközvetítő munkatársat keresünk!

Eleged van a monoton mókuskerék-munkákból? Olyan munkahelyet keresel, ahol értékelik a kreativitást és ezt pénzben is kifejezik? Biztonságra és előrelépési lehetőségre vágysz végre?

Mindegy, hogy ez az első munkahelyed lesz vagy a 10., nem számít, hogy már régóta dolgozol, vagy frissdiplomás vagy, sőt, az sem baj, ha nincs diplomád.

Téged keresünk, ha

SZAKMAI TAPASZTALAT NEM SZÜKSÉGES!

Feladatok: ingatlanok nyilvántartásba vétele, ingatlanok értékesítése, némi adminisztráció.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza & környéke

A rémhírekkel ellentétben az „ingatlanos” egyre népszerűbb, megbecsültebb szakma.
A te feladatod az lesz, hogy segíts az embereknek, hogy megtalálják álmaik otthonát.

Szeretettel várunk akkor is, ha még soha nem csináltál hasonlót.
A belső képzéseinken megtanítunk az alapokra és a mesterfogásokra egyaránt.
Nyíregyházán régóta működő, nagy szakmai múlttal rendelkező ingatlaniroda vagyunk, az egyik erősségünk a profi csapat: összetartunk és segítjük egymást.
Ennek eredményeképpen a munkánkban is sikeresek vagyunk!

Olyan munkatársat keresünk, aki beleillik a csapatunkba, aki szeret, és tud is dolgozni, cserébe jó fizetést kap. A kereseted csakis attól függ, hogy mennyire veszed komolyan a munkádat, mennyire vagy kitartó, mennyire tudod a munkatársaiddal és az ügyfeleiddel megtalálni a „közös hangot”.

Egy biztos: mi mindent megteszünk azért, hogy Te sikeres legyél!

Küldd be az adataidat a következő e-mail címre: favoritingatlanok@gmail.com,
és beszélgessünk el egy kávé mellett a jövődről!

Ha bármi kérdésed van a munkával, az irodával, vagy a csapattal kapcsolatban, hívj minket munkaidőben bármikor:

+36 (70) 33-82-585

(Hétfő-Péntek: 9:00-16:00)